METROCITY 2+1 145 m2RESİDENCE YÜKSEK KAT FIRSAT DAİRE

Mega Fotoğraflar

Emlak Açıklaması

Metro City

Proje Bilgisi

Projesini Yüksel İnşaat’ın, mimarisini Doğan Tekeli ve Sami Sisa’nın gerçekleştirdiği bu keyifli yapı, 24.000 m2’lik bir arsa üzerinde, büyüklükleri  121 ile 370 m2 arasında değişen toplam 205 daireden oluşuyor. Her biri 26 katlı ve toplam 46.700 m2’lik iki adet rezidans bloğu binası ile bütünleşen ve 1. Levent metro istasyonuna direkt bağlantılı 52.000 m2’lik ünlü markaların bulunduğu alışveriş merkezi kompleksinin getirdiği yaşam stilinin ayrıcalığı yalnızca MetroCity'de yaşanıyor.

 

5 ana bölümden oluşan projede birinci bölüm olan Metrocity Millenium konutların yer aldığı iki bloktan oluşuyor. Bu bölüme direkt asansör bağlantısı olan otoparkta konut sahipleri için de 450 araç kapasiteli özel bir kat bulunuyor. Projede aynı zamanda 16.500 m2’lik 23 katlı bir ofis bloğu ve 85.000 m2’lik otopark ile sosyal tesis alanı mevcut.

 

Her yönden kolay ulaşılabilirlik ve eşsiz yerleşimi ile MetroCity, İstanbul'un değişik noktalarına en kısa sürede ulaşım imkânı sağlıyor. İstanbul’un günden güne genişleyen metro bağlantısı ile trafiksiz ve stressiz bir yaşam hemen yanı başınıza geliyor.

 

Metrocity Residence’de aynı zamanda konut sakinlerinin faydalanabildiği, hayatı kolaylaştıracak çeşitli concierge hizmetleri sunuluyor.

Teknik Özellikler

Bina Özellikleri: Deprem yönetmeliğine uygun, VRV sistemle ısıtma-soğutma-merkezi havalandırma, daireler ve ortak alanlar için jeneratör grubu, her kulede 4 adet hızlı asansör, fiber internet alt yapısı

 

Konut Özellikleri: Ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, rezidans hizmetleri( 24 saat concierge, alışveriş hizmeti, kuru temizleme ve çamaşır hizmeti,  odalarda kablosuz internet vb)        

 

Güvenlik: Yangın algılama ve ihbar sistemi, yangın söndürme kuru ve ıslak hidrant sistemleri, erişim (kartlı giriş) kontrolü sistemi, görüntülü ıntercom sistemi, cctv kapalı devre kamera ile izleme sistemi, panik buton sistemi, 24 saat özel güvenlik ve güvenlik kameraları.

Yönetim ve Aidat

m2 Birim Fiyatı 10 TL

 

Not : Aidatlar yıl bazında değişim göstermektedir.

 

 

Aidata dahil olan hizmetler: Güvenlik, genel alan temizliği, ortak alan kullanımı, doğalgaz.

 

 

Aidata dahil olmayan hizmetler: Daire içinde kullanılan elektrik ve su.

Sosyal Alanlar

Metro City Residence'da konut sakinlerinin faydalanabildikleri hizmetlerden bazıları; 24 saat Concierge, havaalanı transferleri, fitness, Grup Dersleri, Diyetisyen, City Zen New Age Fitness & Spa vb.ve kapalı havuz kullanımı vb.

Emlak Özellikleri

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

Emlak Danışmanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Önerilen Satılık Emlaklar

Etiketler

hazır emlak sitesi