Trump Towers Kiralık Büyük Tip 153m2 Uygun Rakamlı Fırsat Daire

Mega Fotoğraflar

Emlak Açıklaması

İstanbul'un kalbi Şişli'de 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul,22 yıldır Trump Towers

Proje Bilgisi

Müteahhitlik faaliyetlerinin Taşyapı tarafından yürütüldüğü toplam 260.000 m2 inşaat alanına sahip, İstanbul'un kalbi Şişli'de sosyal alanları ile öne çıkan 39 katlı rezidans, 37 katlı ofis kulesi ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, 15 yıldır Türkiye'de önemli projelere imza atmış bulunan Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirildi.

 

 

88 farklı tipte, toplam 205 adet bağımsız konuttan oluşan 154 metre yükseklikteki rezidans kulesindeki dairelerin büyüklükleri 70 ile 680 metrekare arasında değişiyor. 37 katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşuyor.

 

 

Şehrin en büyük yolcu aktarma merkezlerinden biri olan Şişli Mecidiyeköy’de , kulelerin hemen önünde bulunan metro istasyonu ve metrobüsle birlikte Trump Towers, sakinlerine İstanbul’un her bölgesine trafiksiz ulaşma lüksü sağlıyor. Araç kullanmak isteyenler için ise bağlantı yollarına yakınlığı sayesinde ana yollara kolayca bağlanma fırsatı sunuyor.

 

 

İstanbul’un muhteşem şehir manzarasını rezidanslarına davet eden Trump Towers’ta  7/24 hizmet veren Beyaz Eldiven tarafından sunulan concierge hizmeti de sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyor ve Türkiye'de eşi benzeri görülmemiş bir kararlılıkla, tüm beklentilerin ötesine geçiyor.

Teknik Özellikler

Bina Özellikleri: Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen projede, dış cephe ve doğramalarda tam ısı izolasyonu, temelde özel drenaj sistemi ile koruma%100 yedekli merkezi jeneratör grubu, Headend TV Sistemi, Uydu Bağlantısı alt yapısı, fiber internet alt yapısı, güvenlik sistemiyle bağlantılı CCTV devresi, resepsiyon, hidrofor, enerji optimizasyonu, su deposu mevcuttur.

 

 

Konut Özellikleri: Dairelerde her oda için bağımsız kontrol edilebilen ve aynı zamanda merkezi 4 borulu fancoil sistemine bağlı merkezi iklimlendirme, mutfakta Gaggenau marka ankastre beyaz eşyalar, her mekanda açılabilir camlara ilaveten 24 saat temiz hava ve egzost sistemi, tüm daireler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek enerji jeneratörleri,  hızlı internet, uydu televizyon sistemleri ve her daireye 4 harici, 1 dahili telefon hattı verebilen teknolojik altyapı, Boğaz, Tarihi Yanmada ve Belgrad Ormanları manzarası.

 

 

Ofis Özellikleri: Tek katta 1.000 m2 ye kadar farklı ofis kullanım alternatifleri, özel resepsiyon hizmetleri, vale hizmeti, yüksek performanslı yükseltilmiş döşemeler, kablo kullanımı, IT kurulumları için özel data center, her ofis için bağımsız merkezi klima ve havalandırma sistemi, her katta tuvaletler, servis odası, 8 asansör bulunuyor.

 

 

Güvenlik: Tüm alanlarda yangın ve duman güvenlik otomasyon sistemleri, ulusal ve uluslararası norm ve yönetmeliklere tam uyumlu olarak tasarlanmış hızlı tepkili sprinkler, yangına dayanıklı duvarlar, Binada otomasyona bağlı olan toplam 400 adet kamera, dome kamera sistemi ,özel güvenlik kontrollü araç giriş çıkışı.         

     

Yönetim ve Aidat

m2 birim fiyatı: 10 TL + KDV

 

 

Aidata dahil olan hizmetler : Güvenlik, genel alan temizliği, ortak alan kullanımı.

 

Aidata dahil olmayan hizmetler : Daire içinde kullanılan elektrik, su ve doğalgaz ,Fitness

 

Not : Aidatlar yıl bazında değişim göstermektedir.

Sosyal Alanlar

Türk hamamı, sauna, fitness center, buhar odası, masaj odası, duşlar, 2.800 araçlık 6 katlı otopark, resepsiyon, vale, Beyaz Eldiven Konsiyerj hizmetleri ( temizlik hizmeti, hava alanı transferi, kuru temizleme hizmeti, araç kiralama hizmeti vb.), kişiye özel 16.800 şişelik kapasitesi ile Şarap Kav’ı, Alışveriş Merkezi, restoranlar, mağazalar.

Emlak Özellikleri

Detaylı Bilgi İsteyin

Güvenlik Kodu

Emlak Danışmanı

Sosyal Medya'da Paylaş

Önerilen Satılık Emlaklar

Etiketler

hazır emlak sitesi